Mavilim Butik Otel Kaş

Kaş’ın sakin ve kendine özgü tatil ruhunu hissedin

Merhaba!

Akdeniz’in sakin kasabası Kaş’ın en huzurlu noktası Çukurbağ Yarımadası’ndayız.

 

Kaş’ın pırıl pırıl denizine birkaç basamakla ulaşabileceğiniz, her bir odamızın benzersiz deniz manzarasına doyamayacağınız otelimizde, Kaş’ın sakin ve kendine özgü tatil ruhunu ilk andan itibaren hissedebilirsiniz.

 

2016 yılında tüm odalarını baştan sona yenileyerek işletmeye başladığımız küçük otelimizde, sizlere şehrin koşuşturmacasını kısa bir süreliğine de olsa unutturmayı  amaçlıyoruz. Tüm yılın yorgunluğunu atmak için bu tatili beklediğinizi biliyor, bizimle geçirdiğiniz zaman boyunca kafanıza takılacak tek şeyin büyüleyici günbatımı manzaramıza bir fincan kahvenin mi yoksa soğuk bir kadeh şarabın mı daha çok yakışacağı sorusu olması için çalışıyoruz.

 

Tümü balkonlu toplam 16 odamız, özel plajımız, deniz manzaralı terasımızda Akdeniz mutfağından taptaze lezzetler tadabileceğiniz restoranımız ve her sabah güne taze başlamanız için hazırladığımız kahvaltımızla sizleri bekliyoruz.

 

 “Bir kez daha, mutluluğun ne kadar da basit ve açık bir şey olduğunu hissettim: Bir kadeh şarap, bir kestane, kendi halinde küçük bir mangal ve denizin sesi. Hepsi bu.”-N. Kazancakis.

Adres

Adil Akba Sokak, No: 13, Çukurbağ Yarımadası, Kaş, Antalya

+905301391440

rezervasyon@mavilimotel.com

Bizi Takip Edin
© 2019 Mavilim Otel - Tüm Hakları Saklıdır