Mavilim Butik Otel Kaş

Kaş’ın sakin ve kendine özgü tatil ruhunu hissedin

Merhaba!

Akdeniz’in sakin kasabası Kaş’ın en huzurlu noktası Çukurbağ Yarımadası’ndayız.

Kaş’ın pırıl pırıl denizine birkaç basamakla ulaşabileceğiniz, her bir odamızın benzersiz deniz manzarasına doyamayacağınız butik otelimizde, Kaş’ın sakin ve kendine özgü tatil ruhunu ilk andan itibaren hissedebilirsiniz.

2016 yılında tüm odalarını baştan sona yenileyerek işletmeye başladığımız küçük otelimizde, sizlere şehrin koşturmacasını kısa bir süreliğine de olsa unutturmayı  amaçlıyoruz. Tüm yılın yorgunluğunu atmak için bu tatili beklediğinizi biliyor, bizimle geçirdiğiniz zaman boyunca kafanıza takılacak tek şeyin büyüleyici günbatımı manzaramıza bir fincan kahvenin mi yoksa soğuk bir kadeh şarabın mı daha çok yakışacağı sorusu olması için çalışıyoruz.

Tümü balkonlu toplam 16 odamız, özel plajımız, deniz manzaralı terasımızda  mutfağımızdan taptaze lezzetler tadabileceğiniz restoranımız ve her sabah güne taze başlamanız için hazırladığımız kahvaltımızla sizleri bekliyoruz.

 “Bir kez daha, mutluluğun ne kadar da basit ve açık bir şey olduğunu hissettim: Bir kadeh şarap, bir kestane, kendi halinde küçük bir mangal ve denizin sesi. Hepsi bu.”-N. Kazancakis.

#Keşfet

Mavilim'de Konaklama

Deniz Manzaralı Odalarımız

Tümü deniz manzaralı ve balkonlu iki kişilik odalarımızda uçsuz bucaksız manzaranın tadını çıkarın.

Gözat

Mavilim Plaj

Misafirlerimize özel plajımız...

Ahşap güneşlenme teraslarından oluşan özel plajımızda Akdeniz’in eşsiz mavisinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Plaj barımızda enfes kokteyllerimizi ve diğer içeceklerimizi deneyebilir, restoranımızın plaja özel lezzetlerinden faydalanabilirsiniz.

Gözat

Mavilim Restoran

Akdeniz'in Özel Lezzetleri...

Havuz başında yer alan deniz manzaralı restoranımızda, Çukurbağ Yarımadası'nın muhteşem gün batımını seyrederken Akdeniz'in eşsiz ve taze tatları ile tatilinizi bir kat daha lezzetli kılabilirsiniz. 

Gözat

© 2019 Mavilim Otel - Tüm Hakları Saklıdır