Mavilim Butik Otel: Kaş'ın Denize Sıfır, Huzurlu Tatil Noktası

Kaş’ın sakin ve kendine özgü tatil ruhunu hissedin

Merhaba!

Akdeniz’in sakin kasabası Kaş’ın en huzurlu noktası Çukurbağ Yarımadası’ndayız.

Kaş’ın pırıl pırıl denizine birkaç basamakla ulaşabileceğiniz, her bir odamızın benzersiz deniz manzarasına doyamayacağınız butik otelimizde, Kaş’ın sakin ve kendine özgü tatil ruhunu ilk andan itibaren hissedebilirsiniz.

Sizlere şehrin koşturmacasını kısa bir süreliğine de olsa unutturmayı amaçlıyoruz. Tüm yılın yorgunluğunu atmak için bu tatili beklediğinizi biliyor, bizimle geçirdiğiniz zaman boyunca kafanıza takılacak tek şeyin büyüleyici günbatımı manzaramıza bir fincan kahvenin mi yoksa soğuk bir kadeh şarabın mı daha çok yakışacağı sorusu olması için çalışıyoruz.

2016 yılında tüm odalarını baştan sona yenileyerek işletmeye başladığımız küçük otelimizi, 2023 yılında çok daha konforlu ve sürdürülebilir turizm ilkeleri ile çevre dostu bir otel olma yolundaki hedeflerimize uygun hale getirmek amacıyla, hem misafirlerimizin hem de bizlerin keyifle zaman geçireceği bir hale getirmek üzere bir kez daha yeniledik!

2023 yılındaki yenilememizin önemli bir parçası olarak Oburus Momus & Mavilim işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Oburus Momus'un çok sevilen vegan & vejetaryen tatları ve özel içecekleri artık Mavilim'de! Çok çeşitli kahvaltı seçeneklerinin de yer aldığı yepyeni menüde, günün her öğünü için sağlıklı, besleyici ve keyif dolu bir tat mutlaka bulacaksınız! Yenilenen havuz terasımız, hem kapalı hem de açık alana sahip, ağaçlar altında, mavinin karşısındaki huzur dolu restoran alanımız ve plajımızda Oburus Momus'un vegan ve vejetaryen lezzetlerini sizlerle buluşturmak için heyecanla bekliyoruz!

Tümü balkonlu toplam 22 odamız, özel plajımız, deniz manzaralı havuz terasımız ve Oburus Momus lezzetleri ile Kaş tatilinizin eşlikçisi olmak için sizleri Çukurbağ Yarımadası'na davet ediyoruz...  

 “Bir kez daha, mutluluğun ne kadar da basit ve açık bir şey olduğunu hissettim: Bir kadeh şarap, bir kestane, kendi halinde küçük bir mangal ve denizin sesi. Hepsi bu.”-N. Kazancakis.

#Keşfet

Mavilim'de Konaklama

Deniz Manzaralı Odalarımız

Tümü deniz manzaralı ve balkonlu iki kişilik odalarımızda uçsuz bucaksız manzaranın tadını çıkarın.

Gözat

Mavilim Plaj

Misafirlerimize özel plajımız...

Ahşap güneşlenme teraslarından oluşan özel plajımızda Akdeniz’in eşsiz mavisinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Plaj barımızda enfes kokteyllerimizi ve diğer içeceklerimizi deneyebilir, restoranımız Oburus Momus'un plaja özel lezzetlerinden faydalanabilirsiniz.

Gözat

Oburus Momus Mavilim'de

Sağlıklı ve besleyici vegan & vejetaryen lezzetler...

2023 yılındaki yenilememizin önemli bir parçası olarak Oburus Momus & Mavilim işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!Oburus Momus'un çok sevilen vegan & vejetaryen tatları ve özel içecekleri artık Mavilim'de! Çok çeşitli kahvaltı seçeneklerinin de yer aldığı yepyeni menüde, günün her öğünü için sağlıklı, besleyici ve keyif dolu bir tat mutlaka bulacaksınız!Yenilenen havuz terasımız, hem kapalı hem de açık alana sahip, ağaçlar altında, mavinin karşısındaki huzur dolu restoran alanımız ve plajımızda Oburus Momus lezzetlerini sizlerle buluşturmak için heyecanla bekliyoruz!*Kahvaltı servisimiz de vegan & vejetaryen tatil yapmak isteyen misafirlerimizin sıklıkla tercih ettiği restoranımızda yapılmaktadır.

Gözat

Adres

Adil Akba Sokak, No: 13, Çukurbağ Yarımadası, Kaş, Antalya

+905301391440

rezervasyon@mavilimotel.com

Bizi Takip Edin
© 2019 Mavilim Butik Otel - Tüm Hakları Saklıdır